Początki CMMsystem.pl Łukasz Grzesiak sięgają 2003 roku. Naszym głównym celem jest zapewnienie najwyższej jakości komfortu pracy, poprzez umożliwienie załatwienia jak największej ilości spraw w jednym miejscu.

Zapraszamy do współpracy agencje reklamowe, marketingowe, PR, architektów i projektantów, klientów korporacyjnych a także odbiorców końcowych.

Dowiedz się więcej
Tabliczki przydrzwiowe

Projektujemy i produkujemy tabliczki przydrzwiowe oraz na drzwi do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz obiektów. Szeroka gama modeli oraz nieskończona ilość konfiguracji pozwala kompleksowo oznakować budynek o dowolnym przeznaczeniu.

Tablice modułowe

Oferowany przez nas system opiera się na konstruowaniu powierzchni informacyjnych z modułów aluminiowych, pozwalających na łatwą i szybką aktualizację informacji, bez konieczności demontażu tablicy.

Tablice informacyjne

Tablice te to eleganckie połączenie plexi i stali nierdzewnej – tak charakterystyczne dla współczesnej architektury. Duże powierzchnie szklane tworzą wyjątkowy klimat wnętrz, a nowoczesne, proste wzornictwo zaspokoi nawet najbardziej wymagających.

Dystanse

Dystansowe mocowania prezentują się elegancko i profesjonalnie, a przy tym są bardzo wytrzymałe oraz odporne na warunki atmosferyczne. Umożliwiają szybki i estetyczny montaż na dowolnej płaskiej powierzchni.

Kasetony

Kaseton znakomicie się prezentuje i przyciąga uwagę znacznie bardziej niż standardowe rozwiązania. Wykorzystywany jest głównie tam, gdzie liczy się prestiż.

Litery 3D

Litery świetlne LED to jedna z najlepszych form identyfikacji wizualnej. To najlepszy sposób komunikacji bezpośredniej z klientem, gdyż przyciąga wzrok i wyróżnia się w przestrzeni.

Identyfikacja twojej firmy

System informacji wizualnej daje dużą swobodę w projektowaniu tablic oraz tabliczek. Sprawdź nasze rozwiązania.

Przejdź do kontaktu